O firmie

 

LATA DOŚWIADCZEŃ

MotoartOd ponad dwudziestu lat działamy na rynku pojazdów ciężarowych, jako firma o profilu handlowo-usługowym. Początkowe lata działalności miały zakres lokalny, skupiony głównie na terytorium Zagłębia Górnośląskiego. W pierwszym roku działalności siedziba firmy mieściła się w Dąbrowie Górniczej, w niewielkim wynajętym pomieszczeniu. Udany debiut firmy na rynku, na razie jeszcze lokalnym, zaowocował szybkim rozwojem firmy.

Rozwój firmy, w naszym rozumieniu, to nie wzrost majątku firmy, ale przede wszystkim trafna, przemyślana inwestycja, która poprzez poszerzenie zakresu świadczonych usług pozwoli na zwiększenie grona zadowolonych klientów - partnerów firmy w interesach.

Aby były to usługi kompleksowe na najwyższym poziomie opracowano strategię i kierunek rozwoju firmy. Reorganizacja działań firmy, które od tej pory skupić miały się wokół systemów hydrauliki siłowej stosowanych w ciągnikach siodłowych, wywrotkach, naczepach i przyczepach, pozwoliła z czasem na rozszerzenie zasięgu naszej działalności na obszar całego kraju.

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Kolejnym krokiem, który zadecydował o tym, iż zdobyliśmy duży udział sprzedaży w rynku krajowym, wypracowując sobie znaczącą i stabilną pozycję, było podpisanie umowy dealerskiej z włoską firmą BINOTTO.

Obecnie jesteśmy największym w Polsce, autoryzowanym przedstawicielem włoskich firm Binotto i Mariz, będących w czołówce europejskich producentów systemów hydrauliki siłowej i obsługujących wielu ważnych producentów nadwozi i naczep nie tylko europejskich: z Anglii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Niemiec i Portugalii, ale także z Ameryki Południowej, Afryki, państw Dalekiego i Bliskiego Wschodu, krajów byłego ZSRR, czy nawet Chin.

Nasze kompetencje i fachowość zostały zauważone również przez światowego lidera w produkcji kompresorów do wydmuchu materiałów sypkich i płynnych - koncern Gardner Denver, będący właścicielem marek Drum, Wittig, CycloBlower. Dzięki temu jesteśmy oficjalnym przedstawiecielem Gardner Denver w Polsce odpowiedzialnym za dystrybucję, montaż i serwis ich produktów.

Dziś nasza firma, z siedzibą w Sosnowcu i oddziałem w Rudzie Śląskiej, to dobrze zorganizowana grupa ludzi, o dużym doświadczeniu z zakresu hydrauliki siłowej, dla której priorytetem jest rozwój i sukces firmy, gdzie rozwój to przemyślana inwestycja, a sukces - stale rosnące grono zadowolonych klientów jest...

...GWARANCJĄ JAKOŚCI

Sprawdź jak się z nami współpracuje. Zapraszamy do kontaktu »