Dorabianie siłowników hydraulicznych wg wzoru

Wykonywanie siłowników na podstawie wzoru

Nasza firma jest w stanie wykonać dla Państwa siłowniki hydrauliczne na podstawie dostarczonego wzoru lub rysunku. Możemy podjąć się dorobienia siłowników hydraulicznych jednostronnego lub dwustronnego działania.

Zakres prac:

Po  przedstawieniu nam rysunku lub podaniu parametrów interesującego Klienta siłownika zawierających niezbędne dla nas informacje, takie jak skok siłownika, długość w zamknięciu, średnica tłoczyska i cylindra, sposób montażu, dokonujemy oceny możliwości technicznej jego wykonania i kosztorys wytworzenia siłownika. Po akceptacji parametrów i ceny siłownika jest on kierowany do produkcji. Każdorazowo nowy siłowniki poddawany jest próbie ciśnieniowej.

Dorabianie siłowników hydraulicznych wg wzoru

Nowoczesne cyfrowe oprzyrządowanie do produkcji uszczelnień daje nam możliwość dokonywania na bieżąco modyfikacji węzłów hydraulicznych poprzez wprowadzenie korekt w kształtach profili. Nowe uszczelnienia nad wymiarowe projektowane są z uwzględnieniem zużycia elementów współpracujących i zmian wymiarów wywołanych obróbką powierzchni.

Dorabianie siłowników hydraulicznych wg wzoru

Naszą specjalnością jest nie tylko dorabianie siłowników hydraulicznych jednokierunkowych i dwukierunkowych ale również dobór elementów nowych układów hydraulicznych potrzebnych do ich zasilania. Dostarczenie nowego siłownika może odbyć się za wykorzystaniem przesyłki kurierskiej - należność za usługę w takim przypadku należy:

Dorabianie siłowników hydraulicznych wg wzoru
  • uregulować wcześniej przelewem na podstawie faktury proforma,
  • zapłacić kurierowi przy odbiorze siłownika (przesyłka pobraniowa)

Koszt transportu siłownika w jedną stronę:

  • siłownik o masie do 30kg – 25 zł netto
  • siłownik o masie 30-40kg – 35 zł netto
  • siłownik o masie 40-50kg – 45 zł netto
  • siłownik o masie 50-60kg – 55 zł netto
  • siłownik o masie 60-70kg – 65 zł netto
  • siłownik o masie 70-80kg – 80 zł netto
  • siłownik o masie powyżej 80kg – 120 zł netto

DZIAŁ TECHNICZNY

W celu uzyskania dodatkowych informacji co do terminu i kosztów realizacji proszę o kontakt z naszym działem technicznym: GŁÓWNY INŻYNIER - tel. 603-041-183, fax. 32 24-000-21, e-mail: arek@motoart.slask.pl