Montaż kompresorów


Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży hydrauliki siłowej w ramach ciągłego rozwoju i poszerzania zakresu świadczonych usług, od kilku lat oferujemy również montaż kompresorów do rozładunku siloso-naczep. Nasze osiągnięcia w tej dziedzinie zostały docenione przez wiodącą w tej branży amerykańską firmę Gardner Denver, z którą podpisaliśmy umowę dealarską, stając się jej oficjalnym przedstawicielstwem. W ofercie naszej firmy posiadamy kompresory renomowanych marek Drum, Wittig, CycloBowler, które wchodzą w skład koncernu Gardner Denver.

Mając na uwadze potrzeby naszych klientów montujemy kompletne wydmuchy począwszy od cystern przewożących płyny oparte na kompresorach łopatkowych poprzez kompresory hakowo-szczękowe do silosów dolno sypowych przewożących materiały sypkie aż po duże kompresory hakowe i śrubowe o wydajnościach w okolicach 1000 m3 do kipsilosów. W ciągłej ofercie jest dostępny także osprzęt  do kompresorów i siloso naczep (zawory, złącza, węże, przepustnicę, wał kardana, wsporniki itp.)  celem zabezpieczenia potrzeb naszych klientów.

Montaż i obsługa kompresów odbywa się w oddziale naszej firmy w Sosnowcu przy ul. Komuny Paryskiej 1E do każdej zabudowy kompresora podchodzimy indywidualnie w celu jak najlepszej obsługi prosimy o wcześniejszą konsultację z działem technicznym, w celu wybrania najlepszego produktu dla danego samochodu i przewożonego materiału.

DZIAŁ TECHNICZNY SOSNOWIEC

GŁÓWNY INŻYNIER – tel. 605-881-499, fax: 32 263-01-23

Montaż kompresorów Montaż kompresorów Montaż kompresorów Montaż kompresorów Montaż kompresorów