Montaż układów

Montaż u klientaNasza firma do ponad dwudziestu lat zajmuje się montażem układów hydrauliki siłowej w różnego typu pojazdach ciężarowych. Nasze kompentencje wynikające z wielu lat doświadczenia wzbudziły zaufanie zarówno u wielu Klientów indywidualnych, jak również w autoryzowanych serwisach i punktach sprzedaży aut ciężarowych wszystkich marek, których jesteśmy stałym partnerem.

Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiające nam montaż układów hydraulicznych na pojeździe Klienta, po jego dostarczeniu do naszych oddziałów w Sosnowcu lub Rudzie Śląskiej. Oprócz zabudowy tradycyjnych zestawów hydraulicznych na ciągnikach siodłowych, oferujemy również montaż siłowników, elektropomp, kompresorów, przystawek odbioru mocy, pomp hydraulicznych itp.

 

Montaż układów

Na życzenie Klienta, jesteśmy w stanie dokonać montażu zestawu hydraulicznego bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Doświadczeni montażyści i kompleksowo wyposażone wozy serwisowe pozwalają nam na szybkie i fachowe przeprowadzenie zabudowy układu hydraulicznego na pojeździe Klienta, bez angażowania go w proces montażu.

Po konsultacji z Klientem i aprobacie kosztów dojazdu, istnieje opcja ustalenia terminu montażu standardowego zestawu nawet już na następny dzień. Oprócz montażu naszych nowych urządzeń, możemy również podjąć się modernizacji lub naprawy układów i urządzeń hydraulicznych należących do Klienta. W ramach tego typu usług mieści się także przekładka zestawów hydrauliki pomiędzy pojazdami oraz wykonywanie komór na olej hydrauliczny w zbiornikach paliwowych.